Известување за контролна посета од Апелационен суд Штип [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за контролна посета од Апелационен суд Штип

Настани, Новости  |  22.11.2018

На ден 22.11.2018 година (четврток) претставници на Апелационен суд Штип (судии и информатичар) извршија контролна посета на работење во Основен суд Свети Николе при што беше утврдено дека нема неправилности во работата на Основен суд Свети Николе и беше одржан координативен и консултативен состанок на кој се разговараше за проблемите на кои наидува Основен суд Свети Николе и за начините и можностите за решавање на истите.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_