Финансиски завршни сметки за 2019 година за Основен суд Свети Николе [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Финансиски завршни сметки за 2019 година за Основен суд Свети Николе

Соопштенија за јавност  |  28.2.2020

Основен суд Свети Николе како транспарентна институција ги објавува своите финансиски завршни сметки:

- Завршна сметка за 2019-та година - буџетска

- Завршна сметка за 2019-та година - депозитна

- Завршна сметка за 2019-та година - сопствена

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_