Одлука за избор на судски референт - дактилограф по Јавен оглас бр.1/2023 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на судски референт - дактилограф по Јавен оглас бр.1/2023

Известувања, Изјави, Новости, Соопштенија за јавност  |  02.10.2023

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_