Одлука за назначување на овластено лице за прием на пријави доставени заради заштитено внатрешно пријавување [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за назначување на овластено лице за прием на пријави доставени заради заштитено внатрешно пријавување

Известувања, Настани, Новости, Соопштенија за јавност  |  20.8.2021
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_