Известување [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување

Известувања, Новости  |  24.8.2022

Предмет: Известување

Се известуваат кандидатите по интерниот оглас на Основен суд Свети Николе бр.1/22 за унапредување на судски службеници во Основен суд Свети Николе дека административната селекција ќе се спроведе на ден 29.08.2022 година во Основен суд Свети Николе.

 

од

Комисија за селекција за унапредување на судски службеници

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_