Известување за отворен ден на судот за граѓаните [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за отворен ден на судот за граѓаните

Известувања, Настани, Новости, Соопштенија за јавност  |  22.10.2019

Се известуваат граѓаните дека Основниот суд Свети Николе организира ОТВОРЕН ДЕН НА СУДОТ ЗА ГРАЃАНИТЕ на 25-ти октомври 2019 година

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_