Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Основниот суд Свети Николе за секоја работна година приготвува годишен план за работа по кој работат и се придржуваат судиите и судските службеници.

 Годишните планови се донесуваат со цел  подобро да се дефинираат процедурите за работа и подобро да се организира судот.

Година
Опис Година Преземање
Годишен план за работа 2016
Основен суд Свети Николе;  Основен суд свети Николе
Годишен план за работа за 2016 година
2016
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести