Други формулари,молби ,барања [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Други

Други формулари,молби ,барања

Опис Преземање
Барање
Барање за Апосил печат - Kërkesë për vulë Apostile
УПЛАТНИЦА ЗА УПЛАТА НА ПАРИЧНА КАЗНА - ЗА КРИВИЧЕН ПРЕДМЕТ
УПЛАТНИЦА ЗА УПЛАТА НА ПАУШАЛ ЗА КРИВИЧЕН ПРЕДМЕТ
УПЛАТНИЦА ЗА УПЛАТА НА ПАРИЧНА КАЗНА - ЗА ПРЕКРШОЧНИ ПРЕДМЕТ

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_