Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Извештаи за работата на Основен суд Тетово

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештаj Март 2021
Месечен
2021
Месечен извештај Фебруари 2021
Месечен
2021
Месечен извештај Јануари 2021
Месечен
2021
Годишен извештаи 2020 ОСТетово
Годишен
2020
Втор полугодишен извештај 2020 ОСТетово
Полугодишен
2020
Квартален извештај - трет квартален 2020 ОСТетово
Квартален
2020
Квартален извештај - прв квартален 2020 ОСТетово
Квартален
2020
Квартален извештај - четврт квартален 2020 ОСТетово
Квартален
2020
Квартален извештај - втор квартален 2020 ОСТетово
Квартален
2020
Месечен Извештај Декември 2020
Месечен
2020

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести