Канцеларија за односи со јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Канцеларија за односи со јавност

Канцеларијата за односи со јавност се наоѓа во просториите на Основен Суд Тетово

Канцеларија број : 63

Локал : 195

Лице за контакт : Драган Ристовски

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести