Контакт за лица со посебни потреби [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Контакт за лица со посебни потреби

Одговорно лице за контакт за лица со посебни потреби

Контакт

Ѓулсиме Амити

Фиксен телефон:
044330688 локал 195
Мобилен телефон:
Емаил:

Драган Ристовски

Фиксен телефон:
044 330 688 локал 195
Мобилен телефон:

КОНТАКТ ЗА КАЗНЕНА ЕВИДЕНЦИЈА

Фиксен телефон:
044 330 688 локал 141
Мобилен телефон:

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести