Годишен план за работа [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Годишен план за работа

Година
Опис Година Преземање
Годишен план за работа на Основен суд Тетово 2021
2021
Годишен план за работа на Основен суд Тетово
2020
Годишен план за работа на Основен суд Тетово
2019
Прва<1>Последна

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_