Слободен пристап до информации [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Слободен пристап до информации

Основен суд Велес согласно Законот за слободен пристап до информации од јавен карактер за службено лице за посредување со информации од јавен карактер го определи судскиот соработник Анче Андонова 


 Преземање

Контакт

Анче Андонова

Фиксен телефон:
043 233 622 локал 114
Мобилен телефон:

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести