СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ

Новости  |  11.11.2019
СООПШТЕНИЕ ЗА ЈАВНОСТ
 
 
 
11.11.2019 година
 
 
           Основен суд Велес известува дека ја продолжува соработката со ОСУ Јовче Тесличков од Велес во рамките на СПИН програмата (стекнување професионално искуство под надзор) со цел зближување на образовниот процес со практиката.
 
            Со почит,
 
            Основен суд Велес
 
 
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_