СООПШТЕНИЕ за јавност [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ за јавност

Новости  |  28.12.2018
2-ри јануари 2019 година – неработен ден
 
 
 
С О О П Ш Т Е Н И Е
 
            Основен суд Велес ја известува јавноста дека согласно одлука на Владата на Република Македонија, 2-ри јануари 2019 година /среда/ е неработен ден за судот.
 
 
            Со почит,
            Основен суд Велес
 
 
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_