Јавен оглас за вработување бр.3/23 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Јавен оглас за вработување бр.3/23

Известувања, Новости  |  18.1.2024

 

 

 

КОНЕЧНА РАНГ-ЛИСТА
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Шифра
Бодови од административна селекција
Бодови од испит
Бодови од интервју
Вкупно
 
ОСВ 01
 
 
23,76
 
37,50
 
20
 
81,26
 
 
 
 
 
 
                                            Комисија за селекција за вработување
 
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_