СООПШТЕНИЕ - Јавен оглас 2/19 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

СООПШТЕНИЕ - Јавен оглас 2/19

Новости  |  30.9.2019
 
            Испитот за судски службеник за Јавен оглас бр.2/19 се презакажува, односно наместо на ден 15.10.2019 година ќе се одржи на ден 16.10.2019 година во 10:30 часот во просториите на Основниот суд Велес.
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_