Известување за одлагање на рочишта од судија Дара Арсова [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
 • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
 • " end="
"]

Вести

%%
%%

Известување за одлагање на рочишта од судија Дара Арсова

Новости  |  24.3.2020
Предмети одложени од судија Дара Арсова:
 
 
 
 •  
   
  Датум и број на предмет
  Датум и час кога е одложен
  25.03.2020 г./ П2 32/20
  14.05.2020 година во 9.00, с.2
  26.03.2020 г./ТС 22/19
  19.05.2020 година во 10.00, с.8
  26.03.2020 г./ТС1 44/19
  19.05.2020 година во 9.00, с.8
  02.04.2020 г./СТ-ТС9/19
  21.05.2020 година, 11.00, с.2
 •  
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
 
 
Список ќе биде дополнет.
 
 
 
Судија
Дара Арсова
   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_