Статистика [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Статистика

Статистичките податоци објавени на оваа страница се од понова дата, почнувајќи од месец јануари 2016 година.

Година
Опис Година Преземање
Статистика за второ полугодие, 2020 година
2020
Статистика за четвртто тромесечје, 2020 година
2020
Статистика за месец декември 2020 година
2020
Статистика за месец ноември 2020 година
2020
Статистика за месец октомври 2020 година
2020
Статистика за третто тромесечје, 2020 година
2020
Статистика за месец септември 2020 година
2020
Статистика за месец август 2020 година
2020
Статистика за месец јули 2020 година
2020
Статистика за прво полугодие, 2020 година
2020

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести