Статистика [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Статистика

Статистичките податоци објавени на оваа страница се од понова дата, почнувајќи од месец јануари 2016 година.

Година
Опис Година Преземање
Статистика за месец мај 2022 година
2022
Статистика за месец април 2022 година
2022
Статистика за прво тромесечје, 2022 година
2022
Статистика за месец март 2022 година
2022
Статистика за месец фебруари 2022 година
2022
Статистика за 2021 година (Врховен суд)
2021
Статистика за 2021 година (Судски совет)
2021
Статистика за месец јануари 2022 година
2022
Статистика за второ полугодие, 2021 година
2021
Статистика за четвртто тромесечје, 2021 година
2021

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести