Статистика [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Статистика

Статистичките податоци објавени на оваа страница се од понова дата, почнувајќи од месец јануари 2016 година.

Година
Опис Година Преземање
Статистика за месец август 2022 година
2022
Статистика за месец јули 2022 година
2022
Статистика за прво полугодие, 2022 година
2022
Статистика за месец јуни 2022 година
2022
Статистика за второ тромесечје, 2022 година
2022
Статистика за месец мај 2022 година
2022
Статистика за месец април 2022 година
2022
Статистика за прво тромесечје, 2022 година
2022
Статистика за месец март 2022 година
2022
Статистика за месец фебруари 2022 година
2022

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести