Статистика [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Статистика

Статистичките податоци објавени на оваа страница се од понова дата, почнувајќи од месец јануари 2016 година.

Година
Опис Година Преземање
Статистика за прво полугодие, 2020 година
2020
Статистика за второ тромесечје, 2020 година
2020
Статистика за месец јуни 2020 година
2020
Статистика за месец мај 2020 година
2020
Статистика за месец април 2020 година
2020
Статистика за прво тромесечје, 2020 година
2020
Статистика за месец март 2020 година
2020
Статистика за месец фебруари 2020 година
2020
Статистика за месец јануари 2020 година
2020
Статистика за 2019 година (Акмис)
2019

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести