Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Општо

Извештаите за работење на судиите во Основен суд Виница се содржани во *.PDF документ. Истите можете да ги преземете од понудените линкови подолу.

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Полугодишен извештај - прва половина, 2020 година
Полугодишен
2020
Квартален извештај - второ тромесечје, 2020 година
Квартален
2020
Месечен извештај за јуни 2020 година
Месечен
2020
Месечен извештај за мај 2020 година
Месечен
2020
Месечен извештај за април 2020 година
Месечен
2020
Квартален извештај - прво тромесечје, 2020 година
Квартален
2020
Месечен извештај за март 2020 година
Месечен
2020
Месечен извештај за фебруари 2020 година
Месечен
2020
Завршна сметка за 2019 година за буџетски корисник, сметка 290101160669616
Годишен
2019
Завршна сметка за 2019 година за буџетски корисник, сметка 290101160663119
Годишен
2019

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести