Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Општо

Извештаите за работење на судиите во Основен суд Виница се содржани во *.PDF документ. Истите можете да ги преземете од понудените линкови подолу.

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Полу годишен извештај - прва половина, 2018 година
Полугодишен
2018
Квартален извештај - второ тромесечје, 2018 година
Квартален
2018
Месечен извештај за јуни 2018 година
Месечен
2018
Месечен извештај за мај 2018 година
Месечен
2018
Месечен извештај за април 2018 година
Месечен
2018
Месечен извештај за март 2018 година
Месечен
2018
Квартален извештај - прво тромесечје, 2018 година
Квартален
2018
Месечен извештај за фебруари 2018 година
Месечен
2018
Годишен извештај за реализација на програмата за работа на Претседателот за 2017 година
Годишен
2017
Годишен извештај за 2017 година
Годишен
2017

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести