Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Општо

Извештаите за работење на судиите во Основен суд Виница се содржани во *.PDF документ. Истите можете да ги преземете од понудените линкови подолу.

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештај за декември 2021 година
Месечен
2021
Месечен извештај за ноември 2021 година
Месечен
2021
Месечен извештај за октомври 2021 година
Месечен
2021
Квартален извештај - третто тромесечје, 2021 година
Квартален
2021
Месечен извештај за септември 2021 година
Месечен
2021
Месечен извештај за август 2021 година
Месечен
2021
Месечен извештај за јули 2021 година
Месечен
2021
Полугодишен извештај - прва половина, 2021 година
Полугодишен
2021
Квартален извештај - второ тромесечје, 2021 година
Квартален
2021
Месечен извештај за јуни 2021 година
Месечен
2021

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести