Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен) [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Извештаи (месечен, квартален, полугодишен, годишен)

Општо

Извештаите за работење на судиите во Основен суд Виница се содржани во *.PDF документ. Истите можете да ги преземете од понудените линкови подолу.

Година
Вид на извештај
Опис Година Преземање
Месечен извештај за октомври 2022 година
Месечен
2022
Квартален извештај - третто тромесечје, 2022 година
Квартален
2022
Месечен извештај за септември 2022 година
Месечен
2022
Месечен извештај за август 2022 година
Месечен
2022
Месечен извештај за јули 2022 година
Месечен
2022
Месечен извештај за јуни 2022 година
Месечен
2022
Полугодишен извештај - прва половина, 2022 година
Полугодишен
2022
Квартален извештај - второ тромесечје, 2022 година
Квартален
2022
Месечен извештај за мај 2022 година
Месечен
2022
Месечен извештај за април 2022 година
Месечен
2022

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести