Портпароли [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Портпароли

Коле Илијев

Улога:
портпарол, лице за односи со јавноста
Фиксен телефон:
033 361 755
Мобилен телефон:
076 498 738

Испрати

Име и презиме*
Емаил*
Наслов на прашање*
Прашање*
* задолжително поле

Даниела Костадинова Тиловска

Улога:
портпарол, судија задолжен за односи со јавноста
Фиксен телефон:
033 361 755
Мобилен телефон:
076 482 373

Испрати

Име и презиме*
Емаил*
Наслов на прашање*
Прашање*
* задолжително поле

Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести