Основни информации Контакт [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

За судот

Основен суд Виница

„Бел камен“ бб, Виница 2310
Емаил:  osvinica@osvinica.mk

Контакт телефони

Телефонска централа

033 361 755

Телефакс

033 361 239
Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_

Најнови вести


Сите вести