Оглас за Јавна набавка број 01889/2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Оглас за Јавна набавка број 01889/2020

Новости, Соопштенија за јавност  |  12.2.2020
Оглас за Јавна набавка

Основен суд Виница објави оглас за јавна набавка број 01889/2020 („Набавка на видео надзор“). Содржината на огласот е достапна на портлетот на судот.

Содржината на огласот, техничката и тендерската документација, единствено и во целост, се достапни на порталот за Електронски јавни набавки.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_