Договор за јавна набавка на масло за горење, по јавен оглас број 3/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Договор за јавна набавка на масло за горење, по јавен оглас број 3/2019

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  03.4.2019
Договор за јавна набавка на масло за горење, по јавен оглас број 3/2019

По распишаниот јавен оглас за јавна набавка број 3/2019 (набавка на масло за горење) од Основен суд Виница, Претседателот на судот, го склучи следниот договор за јавна набавка.

Со почит.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_