Договор за јавна набавка по јавен оглас број 14880/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Договор за јавна набавка по јавен оглас број 14880/2021

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  17.9.2021

По распишаниот јавен оглас за јавна набавка број  14880/2021 (набавка на масло за греење-екстра лесно масло) од Основен суд Виница, Претседателот на судот, го склучи следниот договор за јавна набавка.

Со почит.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_