Полугодишен извештај - прва половина, 2020 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Полугодишен извештај - прва половина, 2020 година

Risi, Njoftim për opinionin  |  9 Kor 2020
Полугодишен извештај за 2020 година.

Објавен е полугодишниот извештај за прво полугодие на  2020 година

Објавен е полугодишниот извештај за работењето на Основен суд Виница, за првото полугодие на 2020 година. Истиот можете да ги погледнете на оваа страна или директно тука.

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_