Договор за јавна набавка по јавен оглас број 01889/2020 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Договор за јавна набавка по јавен оглас број 01889/2020

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  03.3.2020
Договор за јавна набавка по јавен оглас број 01889/2020

По распишаниот јавен оглас за јавна набавка број 01889/2020 (набавка на опрема за видео надзор) од Основен суд Виница, Претседателот на судот, го склучи следниот договор за јавна набавка.

Со почит.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_