Измена број 1 на Годишен план за работа на судиите за 2018 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Измена број 1 на Годишен план за работа на судиите за 2018 година

Известувања, Новости  |  16.10.2018
Измена број 1 на Годишен план за работа на судиите за 2018 година

Објавена е (прва) измена/дополна на Годишниот план за работа на судиите за 2018 година

Објавена е измена на Годишниот план за работа на судиите во Основен суд Виница. Содржината на објавата можете да ја погледнете тука или да ја преземете во ПДФ форма - тука.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_