Конечна ранг-листа на кандидати кои го полагале испитот и административна селекција, по јавен оглас за вработување во ОС Виница, број 1/18 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Конечна ранг-листа на кандидати кои го полагале испитот и административна селекција, по јавен оглас за вработување во ОС Виница, број 1/18

Изјави, Новости  |  04.2.2019

Конечна ранг-листа на кандидати кои го полагале испитот и административна селекција, по јавен оглас за вработување во ОС Виница, број 1/18


Наведената листа можете да ја преземете од наведениот, подолу линк.

Документот можете да го преземете во ПДФ форма, тука

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_