Годишен извештај за реализација на програмата за работа на Претседателот за 2017 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен извештај за реализација на програмата за работа на Претседателот за 2017 година

Новости, Соопштенија за јавност  |  05.3.2018
Годишен извештај за реализација на програмата за работа на Претседателот за 2017 година.

Објавен е годишниот извештај за реализација на програмата за работа на Претседателот на Основен суд Виница, за 2017 година

Објавен е годишен извештај за реализација на програмата за работа на Претседателот за 2017 година. Извештајот  можете да го погледнете на оваа страна или директно тука .

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_