Годишен план за работа на судиите и вработените за 2019 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен план за работа на судиите и вработените за 2019 година

Известувања, Новости  |  28.12.2018
Годишен план (распоред) за работа на судиите за 2019 година.

Објавен е Годишниот план (распоред) за работа на судиите за 2019 година

Објавен е Годишниот план (распоред) за работа на судиите и вработените во Основен суд Виница. Содржината на објавата можете да ја погледнете на оваа страница или да ја преземете во ПДФ форма тука.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_