Второ дополнување на Годишен план за работа на судиите и вработените за 2020 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Второ дополнување на Годишен план за работа на судиите и вработените за 2020 година

Njoftime, Risi  |  16 Kor 2020
Второ дополнување на Годишен план за работа на судиите и вработените за 2020 година

Објавено е второто дополнување на Годишниот план (распоред) за работа на судиите и вработените во Основен суд Виница, за 2020 година. Содржината на објавата можете да ја погледнете на оваа страница или да ја преземете во ПДФ форма тука.

   


Kërkoni aktgjykime/aktvendime

Gjykata
Numri i lëndës
Data
_