Полугодишен извештај - втора половина, 2021 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Полугодишен извештај - втора половина, 2021 година

Новости, Соопштенија за јавност  |  14.1.2022
Полугодишен извештај за 2021 година.

Објавен е полугодишниот извештај за работењето на Основен суд Виница, за второ полугодие на 2021  година. Истиот можете да ги погледнете на оваа страница или директно тука.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_