Среда, 2ри јануари 2019 година - не работен ден [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Среда, 2ри јануари 2019 година - не работен ден

Известувања, Новости  |  28.12.2018

Почитувани,

Со одлука на Владата на Република Македонија, 2ри јануари 2019 година (среда) е прогласен за не работен ден за судот.
Истиот ќе биде одработен во дополнително одреден ден, за кое дополнително ќе бидете известени.

Со почит.

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_