Годишен извештај за работа на судот за 2019 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен извештај за работа на судот за 2019 година

Новости, Соопштенија за јавност  |  07.2.2020

Објавен е годишниот извештај за работа на Основен суд Виница, за 2019 година

Објавен е годишен извештај за работа на  Основен суд Виница за 2019 година. Извештајот  можете да го погледнете на оваа страница, директно тука (издание за Врховен суд) или тука (Акмис податоци).

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_