Годишен извештај за реализација на програмата за работа на Претседателот на судот за 2020 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен извештај за реализација на програмата за работа на Претседателот на судот за 2020 година

Известувања, Новости  |  11.2.2021

Објавен е годишен извештај за реализација на програмата за работа на Претседателот за 2020 година. Извештајот  можете да го погледнете на оваа страница или директно тука .

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_