Оглас за Јавна набавка број 09143/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Оглас за Јавна набавка број 09143/2019

Новости, Соопштенија за јавност  |  02.10.2019
Оглас за Јавна набавка број 09143/2019

Оглас за Јавна набавка на стоки, услуги и работи за реконструкција на сервер соба во Основен суд Виница

Основен суд Виница објави оглас за јавна набавка број 09143/2019. Содржината на огласот е достапна на портлетот на судот тука.

Истиот е достапен и на порталот за Електронски јавни набавки.

Огласот се однесуваат на „Набавка на стоки, услуги и работи за реконструкција на сервер соба“ (број 09143/2019).

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_