Полугодишен извештај - прва половина, 2019 година [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Полугодишен извештај - прва половина, 2019 година

Новости, Соопштенија за јавност  |  10.7.2019
Полугодишен извештај за 2019 година.

Објавен е полугодишниот извештај за прво полугодие на  2019 година

Објавен е полугодишниот извештај за работењето на Основен суд Виница, за прво полугодие на 2019 година. Истиот можете да ги погледнете на оваа страна или директно тука.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_