Не биди ѓубре! [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Не биди ѓубре!

Известувања, Новости  |  14.12.2019
#НеБидиЃубре

#НеБидиЃубре

Ѓубрето од дворната и околната површина го исчистииме, а дали „ние“ и „другите“ разбраа ме дека „ѓубрето“ не е проблем, туку нашето однесување, ќе знаеме „утре“!?

Не биди ѓубре и утре! #НеБидиЃубреИУтре

Со почит.
#НеБидиЃубре

 

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_