Резултати од административна селекција по интерен оглас за вработување, број 1/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Резултати од административна селекција по интерен оглас за вработување, број 1/2021

Известувања, Новости  |  22.6.2022
Резултати од административна селекција

Резултати од административна селекција за унапредување, за работно место судски советник 1 (еден) извршител.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_