Одлука за избор на најповолна понуда за јавна набавка 08453/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на најповолна понуда за јавна набавка 08453/2019

Известувања, Новости, Соопштенија за јавност  |  03.10.2019
Одлука за избор на најповолна понуда за јавна набавка 08453/2019 од Основен суд Виница.

По распишаниот јавен оглас за јавна набавка број 08453/2019 од Основен суд Виница, Претседателот на судот ја донесе оваа одлука за избор на најповолна понуда.

Со почит.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_