Оглас за Јавна набавка број 2/2019 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Оглас за Јавна набавка број 2/2019

Новости, Соопштенија за јавност  |  07.2.2019
Оглас за Јавна набавка број 2/2019

Оглас за Јавна набавка на метални архивски ормари за потребите на Основен суд Виница, за 2019 година

Основен суд Виница објави оглас за јавна набавка број 2/2019. Содржината на огласот е достапна на портлетот на судот тука.

Истиот е достапен и на порталот за Електронски јавни набавки, на следниов линк:
Оглас број 2/2019.

Огласот се однесуваат на набавка на „Метални архивски ормари“ (број 2/2019).

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_