Годишен план за работа на судиите и вработените за 2021 година - со прва измена [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Годишен план за работа на судиите и вработените за 2021 година - со прва измена

Известувања, Новости  |  12.1.2021
Годишен план - распоред, за работа на судиите за 2021 година.

Република Северна Македонија
Основен суд Виница
СУ-04-7/21
12.01.2021 година
В и н и ц а

 

ГОДИШЕН РАСПОРЕД

за работа во 2021 година на судиите  и  вработените на Основен суд Виница

I

Претседател на судот

Судии

Васка Петрова

 Даниела Костадинова Тиловска

 Спиро Борисов


Објавен е Годишниот план- распоред, со вклучена ПРВА ИЗМЕНА, за работа на судиите и вработените во Основен суд Виница.

- Содржината на објавата можете да ја погледнете на оваа страница;

- Содржината на објавата во ПДФ форма од ACCMIS тука;

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_