Одлука за избор на најповолна понуда за јавна набавка број 14880/2021 [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="categories" start="
  • " end="
"] [Property context="current" type="content" htmlencode="false" separator="</li><li>" field="keywords" start="
  • " end="
"]

Вести

%%
%%

Одлука за избор на најповолна понуда за јавна набавка број 14880/2021

Известувања, Новости  |  10.9.2021
Одлука за избор на најповолна понуда за јавна набавка број 14880/2021 од Основен суд Виница.

По распишаниот јавен оглас за јавна набавка број 14880/2021 од Основен суд Виница, Претседателот на судот ја донесе следнава одлука за избор на најповолна понуда.

Со почит.

   


Пребарување одлуки

Суд
Број на предмет
Датум
_